Titles you rated
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Night FishingRated ★ 3.0- UmbrellaRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5