Movies
Ratings
617
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
MommyRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0