Titles you rated
The Living DeadRated ★ 4.0
Jade DynastyRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5