Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0