Movies
Ratings
353
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0