Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 4.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
When a Snail Falls in LoveRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0