Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.5- Tears In The ArcticRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
RiddickRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5