Movies
Ratings
547
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0- One WinRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0