Movies
Ratings
181
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0- With or Without YouRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0