Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 1.0
28 Days LaterRated ★ 4.0- Black GospelRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5