Series
Ratings
23
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 5.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 5.0