Movies
Ratings
377- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The SinRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Ghost StationRated ★ 1.5