Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5