Titles you rated
Premium RushRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 2.5
Kill the IrishmanRated ★ 3.5
LawlessRated ★ 4.0
CrashRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Narco CulturaRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0