Movies
Ratings
243
SupersonicRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.0
CometRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.0
I'm Not There.Rated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.5
FoxfireRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
HeimaRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 2.0
GyeongjuRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5