Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- The PeakRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0