Titles you rated
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Outrun by Running ManRated ★ 0.5
True DetectiveRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
LiveRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5- WhitechapelRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 3.5