Movies
Ratings
651
Good NewsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 2.5