Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0