Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
The Eighth DayRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
21Rated ★ 2.0