Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0