Movies
Ratings
430
JokerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
PeppermintRated ★ 3.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The MegRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.5