Titles you rated
JulesRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Orion and the DarkRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 2.0