Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
SawRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0