Titles you rated
SuitsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0