Movies
Ratings
107
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Collateral BeautyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0
MontageRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0