Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0