Titles you rated
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0