Titles you rated
Blades of GloryRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Kung Fu DunkRated ★ 3.0
Glory RoadRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
Shotgun LoveRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Last GodfatherRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Semi-ProRated ★ 3.5
Legend of the DragonRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Mr. 3000Rated ★ 3.0