Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0