Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
SerendipityRated ★ 0.5
The HelpRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
Letters to JulietRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0