Movies
Ratings
52
FrozenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5