Movies
Ratings
608
FrankensteinRated ★ 4.0
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Noroi: The CurseRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
And Life Goes OnRated ★ 2.5
Three SistersRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0