Titles you rated
I Am Jane DoeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Cars 3Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0