Movies
Ratings
124
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 3.5
Café de FloreRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.0
Waterloo BridgeRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Tristan & IsoldeRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5