Titles you rated
- You Will Die After Six HoursRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 4.0