Series
Ratings
82
D.P.Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
MaskRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0