Movies
Ratings
147
Confession of MurderRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5