Titles you rated
 The Night OwlRated ★ 3.5 The Night OwlRated ★ 3.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
 Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5 Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
 Bullet TrainRated ★ 3.0 Bullet TrainRated ★ 3.0
 RRRRated ★ 3.0 RRRRated ★ 3.0
 LightyearRated ★ 3.0 LightyearRated ★ 3.0
 Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0 Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
 The Gray ManRated ★ 3.5 The Gray ManRated ★ 3.5
 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5 Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
 Top GunRated ★ 3.0 Top GunRated ★ 3.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
 BorderRated ★ 3.0 BorderRated ★ 3.0
 The BatmanRated ★ 3.5 The BatmanRated ★ 3.5
 Free GuyRated ★ 3.0 Free GuyRated ★ 3.0
 The Secret NumberRated ★ 3.0 The Secret NumberRated ★ 3.0
 Don't Look UpRated ★ 3.5 Don't Look UpRated ★ 3.5
 EternalsRated ★ 3.0 EternalsRated ★ 3.0
 The King's ManRated ★ 2.5 The King's ManRated ★ 2.5
 Escape from MogadishuRated ★ 3.0 Escape from MogadishuRated ★ 3.0