Titles you rated
Free WillyRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0