Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Take the Money and RunRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Steve JobsRated ★ 2.5
The TableRated ★ 2.0
New OrderRated ★ 3.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
HolidateRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5