Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0