Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.5- Unstoppable MarriageRated ★ 1.5
10 MinutesRated ★ 4.5