Movies
Ratings
528
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 1.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0- PapaRated ★ 1.5