Series
Ratings
64
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 2.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
- Secret Crushes Season 1Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Childless ComfortRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5