Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 2.5
Bates MotelRated ★ 3.0- Bates MotelRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 3.0
Bates MotelRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
HumansRated ★ 3.0
HumansRated ★ 3.0
HumansRated ★ 3.0