Movies
Ratings
281
SicarioRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Trojan WarRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Dhoom 2Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Jingle All the WayRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5