Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5