Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0