Titles you rated
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
WongyeongRated ★ 0.5- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 1.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
The Sand FlowerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 0.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
KiddingRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 4.5